سوالات متداول

در این بخش، به سوالات متداولی که توسط مشتریان همپالاستیک در خصوص خرید لاستیک سواری و اسپرت، شاسی بلند و سنگین، نحوه خرید و ارسال لاستیک و ... پرسیده می شود، می پردازیم.

 

چگونه باید از سایت همپالاستیک خرید کنیم؟

برای خرید از سایت ابتدا باید حساب کاربری ایجاد کنید، لاستیک مورد نظر را انتخاب و خرید را تکمیل کنید. برای اطلاعات کامل راهنمای خرید نقدی را مطالعه کنید.

 

آیا در خرید لاستیک پرداخت در محل داریم؟

بله. برای مشتریان تهرانی هزینه لاستیک خریداری شده در محل قابل پرداخت است.

 

ارسال لاستیک خریداری شده چه مدت طول می کشد؟

برای رفاه حال مشتریان، همپالاستیک برای مشتریان تهرانی لاستیک خریداری شده را به روز ارسال می کند و برای مشتریان شهرستانی نیز به روز به باربری یا پست تحویل می دهد.

 

در صورتی که سایز مورد نظر از برند خاصی در سایت موجود نباشد، چه باید کرد؟

شما می توانید از طریق اطلاعات تماسی که در سایت قرار دارد با مشاوران ما تماس بگیرید، در صورت امکان تیم ما لاستیک مورد نظر را برای شما تهیه خواهد کرد.

 

هزینه ارسال لاستیک به چه صورت است؟

هزینه ارسال بسته به نوع ارسال(پیک ،پست، باربری یا اتوبوس) متفاوت است و به مسافت مقصد بستگی دارد.

 

نحوه ارسال لاستیک خریداری شده از همپالاستیک چگونه است؟

لاستیک خریداری شده برای مشتریان تهرانی، با پیک و برای شهرستانها با اتوبوس، باربری یا پست ارسال می شود.

 

گارانتی محصولات همپالاستیک به چه صورت است؟

برای لاستیک های ایرانی، گارانتی با شرکت سازنده است. برای محصولات خارجی گارانتی با شرکت واردکننده لاستیک است. در صورت بروز مشکل در کیفیت لاستیک های خارجی خریداری شده از همپالاستیک، لاستیک از طریق فروشگاه به شرکت عودت داده می شود. برای اطلاعات بیشتر، راهنمای گارانتی محصولات را مطالعه کنید.

 

تغییر پهنای لاستیک از حالت استاندارد چه تاثیری روی ماشین دارد؟

همواره توصیه می شود از سایزهای استاندارد تولیدکننده استفاده شود. استفاده از سایز پهن تر مزایایی چون افزایش چسبندگی و معایبی مانند افزایش مصرف سوخت دارد. البته پهن تر شدن لاستیک تا جایی ممکن است که از ساییدگی آن در برخورد با گلگیر خودداری شود. برای اطلاعات بیشتر مقاله " آیا لاستیک های پهن تر بهتر هستند" را مطالعه کنید.

 

چگونه از تاریخ تولید لاستیک و سایزخریداری شده اطمینان حاصل کنیم؟

اطلاعات مربوط به تایر به طور کامل روی دیواره آن حک شده است. برای اطلاعات بیشتر از علائم روی تایر مقاله مربوط را در سایت مطالعه کنید.