راهنمای جستجو لاستیک

 

برای جستجوی بین انواع لاستیک های سواری، شاسی بلند، سنگین، اتوبوسی و صنعتی میتوان از دو روش استفاده کرد. اگر سایز لاستیک خودروی خود را می دانید، روش اول برای شما سریع تر است. توجه داشته باشید که برای انجام کامل فرایند خرید باید حساب کاربری داشته باشید.

 

روش اول: جستجوی سریع

در جستجوی سریع (قسمت بالای صفحه اول) مطابق تصویر می توان با انتخاب سایز تایر به صورت زیر تایر مورد نظر را پیدا کنید

  • برای جستجوی لاستیک سواری و شاسی   به عنوان مثال با اندازه 215/55R17 کافی است در کادر جستجو تایپ کنید:        215/55R17        یا          215/55/17

 

راهنمای خرید از همپالاستیک

 

  • برای لاستیک سنگین کامیون و اتوبوسی یا لودر نیز با دانستن سایز به این صورت عمل کنید:

مثلا برای لاستیک   26.5R25 

باید جستجو را با تایپ کامل سایز لاستیک به صورت   26.5R25  انجام داد

یا به صورت تایپ کامل قسمت اول سایز( بخش قبل از R ) در مثال بالا عبارت 26.5

 

راهنمای جستجو همپالاستیک

 

 

توجه: برای لاستیک با سایز 7.00R16 باید عبارت 7.00  کامل تایپ شود تا جستحو به صورت صحیح انجام شود.

 

 

در نهایت از بین نتایج، لاستیک مورد را انتخاب و خرید را تکمیل کنید. توجه کنید وقتی فقط قسمت اول سایز را تایپ می کنید تایرهای با اندازه رینگ های مختلف نمایش داده می شود. پس در انتخاب تایر دقت کنید.

راهنمای جستجوی لاستیک در سایت

 

 

 

روش دوم: جستجوی پیشرفته

در بخش میانی صفحه( مطابق تصویر) نوع دیگری از جستجو قرار دارد که قابلیت انجام جستجو بر اساس سایز یا نوع خودرو در آن قرار گرفته است. اگر سایز لاستیک خودروی خود را نمی دانید، راحتترین روش برای شما جستجو از طریق نوع خودرو است که در ادامه توضیح داده می شود.

 

  • جستجوی پیشرفته بر اساس سایز لاستیک سواری و شاسی بلند

مثال 215/55R17 ( 215 پهنای تایر، 55 نسبت منظر و 17 قطر رینگ است) این اعداد را در سه کادر مربوطه تایپ کرده و جستجو را بزنید.

 

راهنمای جستجوی لاستیک در سایت

 

از بین نتایج، تایر مورد نظر خود را انتخاب کنید و فرایند خرید لاستیک را کامل کنید

 

  • جستجوی پیشرفته بر اساس سایز لاستیک سنگین و نیمه سنگین

برای نمونه  26.5R25 

برای این نوع لاستیک ها در کادر پهنای تایر(اولین کادر سمت راست) عدد اول قبل از نقطه یعنی 26، در کادر نسبت منظر(کادر وسط) عدد بعد از نقطه یعنی 5 و برای کادر قطر رینگ(کادر آخر) عدد بعد از R یعنی 25 را تایپ یا انتخاب کنید.

راهنمای جستجوی لاستیک در سایت

برای سایز 7.00R16

 

 

راهنمای جستجوی لاستیک در سایت

 

 

 

  • جستجوی پیشرفته بر اساس نوع خودرو

اگر سایز لاستیک خودروی خود را نمی دانید، این روش برای شما بهترین گزینه است. بخش جستجو بر اساس خودرو را فعال کنید و خودروی مورد نظر را بر اساس برند و مدل انتخاب کنید. به عنوان مثال برای جستجوی لاستیک جک J5 اتوماتیک 1.8 لیتری به صورت زیر کادرها را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید:

 

راهنمای جستجوی لاستیک در سایت

 

 

از بین نتایج، تایر مورد نظر خود را انتخاب و فرایند خرید لاستیک را تکمیل کنید. در صورت بروز هر مشکلی در فرایند خرید لاستیک مشاوران ما آماده پاسخگویی هستند. همپالاستیک با عرضه انواع لاستیک و ایجاد بستری مناسب برای خریدی مطمئن و آسان همراه شماست.